Stacjasport.pl

STACJASPORT.PL powstała w trosce o prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży.

Wyrasta z potrzeby, by każdy uczeń w Polsce miał szansę znaleźć swoją wymarzoną dyscyplinę sportu i miejsce, w którym mógłby tę dyscyplinę uprawiać. Platforma adresowana jest do uczniów w wieku 6-18 lat.

STACJA SPORT.PL to pierwsza platforma stanowiąca odpowiedź na potrzeby związane z dostępem do informacji o możliwościach i miejscach do uprawiania sportu.

Serwis gwarantuje łatwy i wygodny dostęp do informacji, dotyczących możliwości uprawiania określonej dyscypliny sportu w wybranym przez użytkownika miejscu.

Udostępniona baza zawiera ponad 21 tys. klubów i ośrodków sportowych w ponad 1800 miastach i miejscowościach, wraz z wyszukiwarką.

Została ona stworzona w oparciu o rozeznanie oferty sportowej każdego z miast. Kluby umieszczone w bazie podzielone są na dwie główne kategorie: SPORT W SZKOLE oraz KLUBY SPORTOWE.

Portal oferuje także szeroki zbiór wiedzy o ponad 40 dyscyplinach sportowych. Znajduje się tu szereg ciekawych historii, anegdot, opisy niezwykłych rekordów.

Zachęcamy wszystkich użytkowników naszego serwisu do zapoznania się z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu: dla młodszych użytkowników serwisu - www.sieciaki.pl, a dla rodziców i opiekunów - www.dzieckowsieci.fdn.pl

Dbając o bezpieczeństwo danych w Internecie, portal spełnia wszystkie wymogi określone przez GIODO.

Stacjasport.pl

jest źródłem wiedzy o sporcie, budzi zainteresowanie, bawi, dostarcza rozrywki.

Zgraj się na sport

to narzędzie ułatwiające młodzieży organizowanie się i wspólne uprawianie sportu. Wspiera tworzenie społeczności w sieci, jednocześnie zachęca do przenoszenia aktywności na boisko, na świeże powietrze.

pobierz informację prasową
w pliku .pdf

najczęściej zadawane pytania

Partnerzy i sponsorzy

następne poprzednie